Wynajem mebli barowych

Opublikowano: 6 lutego 2020
Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2024
Biała lada w kwadratowych kształtach z czerwonymi hokerami przy basenie

Wynajem lad barowych

Solidna lada to podstawa wyposażenia barowego. Dlatego właśnie w asortymencie wypożyczalni nie mogło zabraknąć przynajmniej kilku tego typu mebli. Najbardziej efektownymi spośród naszych lad barowych są bez wątpienia lady z podświetleniem LED. Są to nowoczesne meble modułowe, wyprodukowane z wysokiej jakości półprzezroczystego białego polietylenu. Takie rozwiązanie pozwala na umieszczenie we wnętrzu lady zarówno akumulatora, jak i źródła światła.

Sterowanie podświetleniem lady odbywa się w bardzo wygodny sposób, z zewnątrz, przy pomocy małego pilota. Lada Star oferuje możliwość podświetlenia światłem białym lub kolorowym w różnych trybach. Obie nasze lady podświetlane można bez obaw stosować w aranżacjach plenerowych.

Drugi typ oferowanych przez nas lad barowych, to lady z płyt laminowanych. Ten typ lad barowych przeznaczony jest do stosowania w przestrzeniach zadaszonych. Lady tego typu występują w naszym asortymencie w czterech wariantach i kolejno są to: lada prosta, pada ze wstawką pikowaną, lada z podświetleniem i lada z gładką fasadą.

Poza wspomnianymi wyżej ladami barowymi polecamy również nowoczesne podświetlane snack-bary, dedykowane do stosowania w pomieszczeniach oraz w plenerze.


Wynajem stolików barowych

Stoliki barowe, stoliki koktajlowe oraz stoliki kawiarniane to meble bardzo dobrze reprezentowane w naszej ofercie. Jeżeli chodzi o stoliki barowe, to mamy do wyboru między innymi stoliki z regulowanym położeniem blatu. Posiadają one estetyczny okrągły blat w kolorze białym, osadzony na chromowanej nodze o rurowym przekroju. Pod blatem dyskretnie umieszczona jest dźwignia regulacji, która pozwala na podnoszenie lub opuszczanie blatu w takim zakresie, by można było przy nim siedzieć lub stać. Oferujemy również wysokie stoliki barowe bez regulacji położenia blatu.

W naszym katalogu znaleźć można także stoliki koktajlowe przeznaczone do stosowania w elastycznych pokrowcach, które doskonale nadają się do eleganckich aranżacji. Dodatkowo warto wspomnieć o kilku wzorach stolików, które równie dobrze nadają się do baru, jak i do kawiarni. Są to na przykład stoliki na pojedynczej nodze z bardzo wytrzymałym werzalitowym blatem, a także inne stoliki kwadratowe i okrągłe.wynajem stolików barowych stolik z białym blatem z chromowana nóżką
hokery barowe na wynajem happy przy podswietlanych stolikach barowych vesta

Wynajem hokerów i stołków barowych

Meblami, które wielu osobom najbardziej kojarzą się z barem są hokery i stołki barowe. Warto zauważyć, że mimo iż hokery i stołki różnią się pod względem konstrukcyjnym, to często i jedne i drugie nazywane są po prostu hokerami. W tym wpisie postaramy się je jednak rozróżnić.

Jeżeli chodzi o hokery, to nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie siedem różnych modeli tego typu mebli. Mamy między innymi nowoczesne hokery z akrylowym siedziskiem oraz hokery z siedzeniami tapicerowanymi skórą ekologiczną. Wynajmujemy hokery w kolorze czarnym, szarym i białym. Z pewnością każdy znajdzie tu coś interesującego.

W przypadku stołków barowych możemy zaproponować trzy niezwykle interesujące modele. Pierwszy z nich to stołek barowy Loft, czyli mebel wykonany w całości ze stali i dedykowany do aranżacji loftowych. Kolejna propozycja, to bardzo nowoczesny, wykonany z aluminium, designerski stołek barowy Rumba. Ostatni na naszej liście, ale w niczym nie ustępujący pozostałym, to stołek pod nazwą Happy, wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.


Krzesła barowe i kawiarniane

Jeżeli chodzi o krzesła barowe, to bez wątpienia powinny to być meble solidne i wytrzymałe. W naszym asortymencie mamy dokładnie takie krzesła. Są to krzesła Loftowe. Krzesła te wykonane są w całości ze stali malowanej na biało lub czarno. Poszczególne elementy tych krzeseł wykonane są z profilowanej blachy, dzięki czemu przy stosunkowo niewielkiej wadze są one bardzo wytrzymałe.

Krzesła Loftowe pod względem stylu prezentują się jako dość tradycyjne. Wzór ten pochodzi prawdopodobnie jeszcze z początków ubiegłego stulecia, a być może jest jeszcze starszy. Są to meble, które z powodzeniem sprawdzą się w barze, kawiarni, a nawet w domowej kuchni. My polecamy je – zgodnie z ich nazwą – do aranżacji imprez loftowych. Wielką zaletą tych krzeseł jest jednak to, że pasują prawie wszędzie, nawet do eleganckich wnętrz i imprez.


krzesła barowych
wyposażenie barowe wynajem

Kompleksowe wyposażenie barowe

Nasza wypożyczalnia stara się zaspokajać wszelkie potrzeby naszych klientów. Dlatego właśnie najczęściej określamy naszą działalność jako kompleksowy wynajem eventowy. W przypadku organizacji imprez meble to jedynie część potrzebnego wyposażenia. Poza meblami na ogół potrzeba jeszcze sporo dodatkowego sprzętu i akcesoriów. Nasza firma ma tego pełną świadomość i dlatego właśnie w naszym katalogu znaleźć można pełny asortyment wyposażenia barowego i cateringowego.

Wypożyczalnia, obok lad barowych i hokerów, jest w stanie w pełni wyposażyć bar w rozmaite akcesoria oraz niezbędne szkło. Jak wiadomo, bar to miejsce, gdzie w szczególności przygotowuje się i spożywa najróżniejsze drinki i napoje. W barze można też często znaleźć jakąś drobną przekąskę. Dlatego właśnie w naszej ofercie wynajmu znaleźć można szklanki, kieliszki, pokale, misy, patery, shakery oraz wiaderka do lodu, czyli wszystko to, co pozwoli na stworzenie baru z prawdziwego zdarzenia.


Dodaj komentarz