Wynajem mebli bankietowych
wynajem mebli bankietowych

Wynajem stołów bankietowych

Okrągłe stoły to meble, które chyba najbardziej kojarzą się z nowoczesną aranżacją bankietową. Można powiedzieć, że bez okrągłych stołów w zasadzie nie ma bankietu. Ilekroć widzimy zdjęcia lub filmy z eleganckich przyjęć, na których goście siedzą przy stołach z okrągłymi blatami nakrytymi białymi obrusami, słowo „bankiet” przychodzi nam do głowy automatycznie.

W asortymencie wypożyczalni mamy dwa rodzaje okrągłych stołów bankietowych w dwóch wariantach wymiarowych, tj. o średnicy blatu 160cm i 180cm, mogące pomieścić odpowiednio 8 lub 10 osób. Pierwszy rodzaj oferowanych przez nas stołów bankietowych, to stoły z blatami z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Drugi typ wypożyczanych przez nas stołów, to stoły bankietowe o nieco bardziej skomplikowanej konstrukcji, w których blaty wykonane są z laminowanej płyty, która na krawędziach została zabezpieczona aluminiową listwą. W obu przypadkach stoły posiadają składane nogi, oferują możliwość toczenia po równych powierzchniach. Obydwa typy stołów używane są w obrusach lub pokrowcach.


Wynajem krzeseł bankietowych

Krzesła bankietowe to dość specyficzna grupa mebli. Bankiet kojarzy się z pewną dozą elegancji. Krzesła również powinny w tym przypadku wyrastać ponad przeciętność. Najczęściej spotykane krzesła bankietowe, to meble nawiązujące formą do tradycyjnych, a w zasadzie nawet historycznych wzorców. Można tu wspomnieć chociażby krzesła bankietowe tapicerowane z medalionowymi oparciami. W naszej kolekcji posiadamy takie krzesła w kolorze czerwonym, czarnym i granatowym. Warto w tym miejscu wspomnieć, że najczęściej są one używane w pokrowcach, które dodatkowo podnoszą ich estetykę.

Inny rodzaj krzeseł bankietowych, to krzesła z tworzyw sztucznych. Tworzywa sztuczne z pewnością nie każdemu kojarzą się z elegancją, ale to skojarzenie zmienia się momentalnie, gdy poznajemy krzesła z poliwęglanu. Krzesła bankietowe z poliwęglanu to prawdziwe połączenie tradycyjnej elegancji z nowoczesnym materiałem. Jako przykład podać można krzesła Ghost, nawiązujące swoją formą do tradycyjnych krzeseł ludwikowskich z medalionowym oparciem i charakterystycznymi podłokietnikami. W naszej ofercie wynajmu występują one między innymi w wariancie transparentnym.
krzesła i stoły bankietowe
wynajem mebli bankietowych

Obrusy i pokrowce na meble bankietowe

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z organizacją eventu w rodzaju bankietu, balu lub innego przyjęcia, wie z pewnością, że prawdziwy efekt „wow” przy organizacji tego typu wydarzenia osiąga się dopiero dodatkami tekstylnymi. To dopiero obrusy, pokrowce na stoły bankietowe, pokrowce na stoły cateringowe oraz pokrowce na krzesła robią prawdziwe wrażenie.

Szczególną uwagę warto zwrócić na pokrowce elastyczne, czyli tak zwany strecz. Tego typu tekstylne dodatki są chyba najbardziej efektowne, bo też zupełnie odmieniają okryte meble. Pokrowiec tekstylny przemienia stół bankietowy, krzesło lub stolik koktajlowy w jednorodną bryłę. Pokrowce tego typu najczęściej występują w kolorze białym, czerwonym lub czarnym. Dodatkowo można wspomnieć o tekstylnych nakładkach na blaty stolików koktajlowych i opaskach na oparcia krzeseł, które urozmaicają aranżacje bankietowe i nie tylko.


Wynajem namiotów bankietowych

Namioty eventowe i hale namiotowe stają się coraz bardziej dostępne. Nowoczesne namioty występują w szerokiej gamie gabarytów, a ich funkcjonalność i estetyka są najczęściej idealnie dopasowane do funkcji. Pośród wielu różnych konstrukcji namiotowych bez trudu znaleźć można dedykowane namioty bankietowe. Do wyboru mamy namioty modułowe, namioty ze ścianami pełnymi, częściowo otwarte, transparentne, ze stylowymi oknami, itd., itp.

Sam namiot to oczywiście nie wszystko. Do zapewnienia odpowiedniego komfortu gości potrzebna jest też podłoga. Najczęściej jest to podłoga drewniana. Drewno zapewnia estetyczne i równe podłoże oraz przyjemną sprężystość pod stopami. Oczywiście nie ma przeszkód, by taką podłogę pokryć miękką wykładziną dywanową.

Namioty bankietowe umożliwiają organizację bankietu praktycznie w każdych warunkach. Przy dzisiejszych możliwościach technicznych nawet na zupełnym odludziu możemy zapewnić źródło energii, ogrzewanie lub klimatyzację.
namioty bankietowe bankietowewynajem mebli bankietowych

Kompleksowy wynajem wyposażenia bankietowego

Nasza wypożyczalnia eventowa oferuje kompleksowy wynajem wyposażenia bankietowego. Odpowiednie stoły i krzesła bankietowe to oczywiście podstawa, ale by zorganizować z sukcesem tego typu wydarzenie potrzeba jednak czegoś więcej. My zbudowaliśmy przez lata asortyment, który pozwala na wyposażenie bankietu od a do z. Dlatego wypożyczamy nie tylko meble, ale również zastawę stołową, sprzęt gastronomiczny, oświetlenie, nagłośnienie, a nawet urządzenia do ogrzewania i klimatyzacji.

Jeżeli chodzi o wyposażenie gastronomiczne i cateringowe bankietów, to oferujemy o wiele więcej, niż tylko porcelanę, szkło i tace kelnerskie. W naszej ofercie znaleźć można między innymi podgrzewacze do potraw, kociołki elektryczne do zupy, małe kuchenki elektryczne, a nawet duży profesjonalny grill. Wypożyczalnia oferuje wynajem termosów na GN-y, wózków gastronomicznych, a nawet tradycyjnych lodówek. Miłośnikom kawy proponujemy kilka modeli ekspresów.

Zapraszamy do przejrzenia strony, pobrania katalogu w formacie pdf i do współpracy!


Dodaj komentarz