Meble paletowe – proste i efektowne

Opublikowano: 14 maja 2019
Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2024

meble paletowe blog

Paleta niejedno ma zastosowanie

Meble paletowe to proste rozwiązanie powstałe z wykorzystania dobrze wszystkim znanych europalet. Niezwykle prosty pomysł przeistoczył się w nowy styl, któremu podporządkowuje się organizację eventów. Jest to doskonała opcja na wyposażenie imprezy o luźnej atmosferze, imprezy plenerowej, niewielkiego eventu połączonego z występami muzycznymi, lub łatwe i oryginalne zorganizowanie ogródka piwnego. Palety i skrzynki znajdują wiele zaskakujących i ciekawych zastosowań przy wielu okazjach.

Meble Paletowe w naszej ofercie

Meble paletowe – siła prostoty

Meble paletowe to w zasadzie zestaw czterech drewnianych rekwizytów, zbitych z desek, klocków i listewek, uzupełnionych o poduszki i materace. W naszym asortymencie jest to sofa paletowa, stolik, sprytna pufa skonstruowana z twardej skrzynki i miękkiej poduszki oraz regał ze skrzynek. Stoliki można ustawiać jeden na drugim, w zależności od potrzebnej wysokości. Można też dla wygody położyć na nich blaty lub patery kamienne. Jakkolwiek elementy zestawu są niezwykle proste, to możliwości ich komponowania jest mnóstwo. Meble paletowe ze względu na swoją naturę, w przeciwieństwie do regularnych krzeseł i stołów, tworzą układy odporne na monotonię. Wystawienie ich w ogrodzie, na miejskim skwerze, w barowym ogródku, tworzy specyficzną, „swojską” i przyjazną atmosferę.

meble eventowe blog

meble eventowe blog

Jedyne ograniczenie to wyobraźnia

Wystrój z mebli paletowych można urozmaicić o dodatki w postaci roślin, lub nawet dekoracyjne elementy w postaci pieńków, starych narzędzi, lub dekoracji z tkanin. Organizator z inwencją może dodać do wystroju na przykład tradycyjną brzozową miotłę na kiju, drewnianą beczkę, stare drewniane koło od wozu, itp. Meble paletowe wpiszą się w otoczenie takich siermiężnych, acz urokliwych rekwizytów bez większego problemu.


Meble dopasowane do otoczenia

Interesujący pomysł na użycie mebli paletowych, to wykorzystanie ich w otoczeniu o charakterze industrialnym. Można tu wspomnieć imprezy organizowane w pofabrycznych lub powarsztatowych pomieszczeniach lub wnętrza pubów lub barów o surowej stylistyce, ze ścianami z cegły i imitacją starego odrapanego tynku. Meble paletowe to dobry pomysł na przykład dla kogoś, kto chciałby otworzyć bar piwny stylizowany na wnętrze warsztatu samochodowego, z dekoracjami w postaci chromowanych kołpaków, rejestracji, felg, a do tego z wygodnym i jakże oryginalnym umeblowaniem z palet i skrzynek. W przypadku mebli paletowych jedyne ograniczenie, to wyobraźnia.

meble paletowe eventowe

Dodaj komentarz