Wypożyczalnia mebli – Wrocław, Kraków, Warszawa
wypozyczalnia mebli

Wynajem krzeseł Wrocław

Można powiedzieć, że wynajem krzeseł, to podstawa naszej działalności. Oczywiście oferta wypożyczalni obejmuje kilkaset sztuk rozmaitych mebli, urządzeń i akcesoriów, ale krzesła wynajmowane są najczęściej i w największych ilościach. W portfolio posiadamy szereg realizacji, w ramach których dostarczyliśmy od kilkudziesięciu do blisko tysiąca krzeseł eventowych różnego rodzaju.

W minionym czasie najwięcej krzeseł wypożyczaliśmy na terenie Wrocławia i ogólnie Dolnego Śląska. Jedna z naszych najświeższych realizacji to wynajem krzeseł składanych w liczbie kilkuset sztuk na event w hali sportowej w Zgorzelcu. Możemy też wspomnieć realizacje w innych miastach na terenie kraju, w tym chociażby w Krakowie, Katowicach oraz w Łodzi.

Mając na uwadze duże zapotrzebowanie na krzesła, staramy się nieustannie uaktualniać i rozszerzać asortyment w tym zakresie. Mamy w ofercie między innymi wynajem krzeseł bankietowych, wynajem krzeseł składanych rozmaitych typów, a także wynajem krzeseł z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, w tym krzesła transparentne z poliwęglanu.


Wynajem mebli targowych Poznań

Poznań i targi to dwa słowa, które wiele osób w naszym kraju kojarzy automatycznie. Wypożyczalnia mebli i sprzętu eventowego, która chce jak najlepiej zaspokajać potrzeby potencjalnych kontrahentów, nie może pominąć w swojej ofercie mebli targowych i wyposażenia targowego. Dlatego właśnie nasza firma przywiązuje ogromną wagę do tej kategorii wynajmu. Trzymamy rękę na targowym „pulsie” i aktualizujemy asortyment uwzględniając nowe trendy i rozwiązania technologiczne.

W ramach prowadzonej działalności zdarzało nam się dostarczać wyposażenie targowe zarówno na targi organizowane w Wielkopolsce, jak i we Wrocławiu na Dolnym Śląsku. Szeroka paleta wynajmowanego sprzętu obejmuje między innymi meble targowe, a w tym meble tapicerowane ekoskórą, regały i kubiki ekspozycyjne, wykładziny dywanowe i wiele innych.

U nas wynająć można także szereg przydatnych podczas targów urządzeń, jak chociażby nagrzewnice gazowe i olejowe. Jednym z najnowszych punktów w ofercie wypożyczalni jest profesjonalna nagrzewnica olejowa, wyposażona w system odprowadzania spalin oraz funkcjonalne rękawy do tłoczenia ogrzanego powietrza. W ramach usługi możemy również zaproponować wynajem hali namiotowej w kilku wariantach.
wynajem mebli targowych
wypozyczalnia mebli biurowych Kraków

Wynajem mebli biurowych Kraków

Wynajem mebli biurowych to działalność, która wraz z rozwojem gospodarczym i przejmowaniem zachodnich standardów, staje się coraz bardziej popularna w naszym kraju. Jakkolwiek w naszej działalności paramy się głównie wynajmem eventowym, to jednak posiadamy również spore zasoby mebli biurowych. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy spore zamówienie, dostarczając meble do biur jednej z krakowskich firm.

Co istotne, oferujemy nie tylko wynajem mebli biurowych, ale – w razie potrzeby – także ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy na przykład wykonać dodatkowe przepusty kablowe lub nawet dostarczyć zestaw mebli dopasowany pod względem wymiarów do indywidualnych potrzeb klienta. Warunkiem jest oczywiście wynajem długoterminowy. Nasze meble można też odkupić po zakończeniu okresu wynajmu.

W ofercie posiadamy między innymi biurka, stoły konferencyjne, fotele biurowe, szafki, regały i kontenery biurowe. Na stronie www wyeksponowana jest jedynie niewielka część asortymentu, dlatego wszystkich zainteresowanych wynajmem mebli biurowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.


Wynajem mebli weselnych Łódź

Kolejną popularną kategorią, jeżeli chodzi o wynajem mebli, są meble weselne i ślubne. W tym temacie mamy naprawdę spory asortyment, którym możemy się pochwalić. Przyjęcie weselne jesteśmy w stanie wyposażyć od A do Z. W asortymencie na wynajem posiadamy zarówno odpowiednie meble, w tym na przykład dedykowane krzesła weselne, jak i całe dodatkowe wyposażenie. Na zamówienie dostarczamy praktycznie wszystko, poza gośćmi i cateringiem. W ofercie wynajmu jest między innymi kompletna zastawa oraz sprzęt gastronomiczny i cateringowy, włącznie z podgrzewaczami do potraw, termosami i kuchenkami.

Jako przykład jednej z naszych ślubnych realizacji możemy wspomnieć aranżację na tle zjawiskowego Pałacu Izraela Poznańskiego w Łodzi. W tym przypadku wykorzystane zostały białe drewniane krzesła składane, a także zadaszenie ślubne, dedykowane do takich właśnie aranżacji. Na zdjęciu obok zobaczyć można także stół i krzesła w elastycznych białych pokrowcach, które idealnie pasują do okazji.
wynajem mebli weselnych i ślubnych
wypożyczalnia mebli ogrodowych

Wynajem mebli ogrodowych

Jednym z popularnych działów naszej wypożyczalni są meble plenerowe, niekiedy nazywane też meblami ogrodowymi. Do tej kategorii zaliczyć można między innymi fotele i stoliki Siesta, które są przykładem typowego wyposażenia tarasu lub ogrodu. Fotele wykonane ze stali i nylonowej żyłki są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, tak samo stalowy stolik.

Do kategorii mebli ogrodowych zaliczyć możemy także wszelkiego rodzaju meble z tworzyw sztucznych, takie, jak chociażby nowoczesne krzesła z poliwęglanu. Są to meble, które doskonale sprawdzą się na wyposażeniu każdego garden party lub w aranżacji wystawnej kolacji na obszernym tarasie. Z bardziej prozaicznych mebli ogrodowych polecamy wynajem leżaków plażowych. W naszej ofercie mamy tradycyjne leżaki drewniane z siedziskami wykonanymi z tkanin w rozmaitych kolorach. Interesującą propozycją są także meble paletowe, występujące w postaci sof i stolików. Jako dodatek proponujemy skrzynkowe stoliki i regały.


Dodaj komentarz