Wypożyczalnia eventowa – kompleksowa usługa na każdą okazję

Opublikowano: 27 czerwca 2019
Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2024

pokrowce na meble eventowe

Meble eventowe to nie wszystko

Wypożyczalnia eventowa zapewnia kompleksową usługę. Co to oznacza? Oczywiście w pierwszej kolejności wynajem mebli – to podstawa. W dzisiejszych czasach krzesła i stoły, to jednak nie wszystko. Aby zaspokoić oczekiwania naszych klientów musimy się nieco bardziej postarać. W erze profesjonalnych agencji eventowych i nieustannego rozwoju branży eventowej, podstawowe wyposażenie już mało kogo satysfakcjonuje.

Organizator, chcąc zaspokoić oczekiwania gospodarza eventu, czyli firmy, instytucji lub nawet osoby prywatnej, potrzebuje dostępu nie tylko do mebli, ale również do wielu dodatkowych akcesoriów i sprzętu. To właśnie musi mu zapewnić wypożyczalnia, a do tego dochodzi także transport wypożyczonych mebli i sprzętu, ewentualny montaż i pomoc w zbudowaniu zaplanowanej aranżacji.


Tekstylia, pokrowce, dodatki

Na wstępie warto zwrócić uwagę na najbardziej oczywiste dodatki, którymi są tekstylia. Najbardziej oczywistym przykładem są oczywiście pokrowce na krzesła. Nasza firma może zaoferować Państwu między innymi bardzo efektowne pokrowce elastyczne na krzesła bankietowe. To połączenie krzeseł i tekstyliów tworzy niejako nowy mebel, niezwykle estetyczny i efektowny. Realizacje z zastosowaniem pokrowców wyglądają naprawdę świetnie. Przeważnie są to właśnie bankiety, ale także uroczystości zaślubin, przyjęcia itp. Lista potencjalnych zastosowań jest naprawdę długa, a fakt, że pokrowce występują w różnych kolorach dodatkowo rozszerza paletę możliwości.

Temat tekstyliów nie zostaje oczywiście wyczerpany przez obrusy i pokrowce na krzesła. Do tego dochodzą również rozmaite dekoracyjne dodatki w rodzaju kokard lub opasek. Interesującą opcję reprezentują również elastyczne pokrowce na stoliki koktajlowe w rozmaitej kolorystyce. Czerwone, białe lub czarne pokrowce z naszej kolekcji w łatwy sposób urozmaicą planowaną aranżację eventu. Dodatkowy pozytyw, to łatwość ich wymiany w przypadku zabrudzenia. Dla stolików koktajlowych mamy również w ofercie barwne nakładki na blaty. Tego typu dodatki, poza wpływem na estetykę wystroju, pomagają także w organizacji przestrzeni eventu, wydzielaniu stref, sektorów, miejsc dla VIP-ów, itp.

wypożyczalnia eventowa

oświetlenie eventowe

Oświetlenie eventowe

Jak stworzyć unikalny klimat i atmosferę bez oświetlenia? Można, ale światło robi różnicę. Oczywiście dodatkowe oświetlenie może w czasie eventu odgrywać rolę bardzo pospolitą, czysto praktyczną, ale może także być potężnym i wszechstronnym narzędziem służącym do tworzenia nietuzinkowych aranżacji. Wystarczy wspomnieć listwy i reflektory świetlne, czyli źródło barwnego światła, które wprawny organizator lub aranżer eventu z łatwością wykorzysta do stworzenia efektu „wow”. Tego typu oświetlenie można wykorzystać w wieloraki sposób, od prostego podświetlenia określonych punktów w obszarze eventu, stworzenia swoistych akcentów, po wielobarwne kompozycje świetlne, tworzone przy udziale profesjonalnych artystów grafików.

Oczywiście asortyment oświetlenia, to nie tylko listwy i reflektory LED. Wypożyczalnia eventowa ma w swojej ofercie również lampy stojące, a także efektowne lampiony, nawiązujące do wzorów azjatyckich. A na świąteczne dekoracje polecamy girlandy świetlne i LED-owe światełka choinkowe.

Inny obszar w temacie oświetlenia i akcesoriów świetlnych, to podświetlane meble eventowe. Tutaj wymienić możemy chociażby pufy lub lady z podświetleniem LED. Możemy Państwu zaoferować również nowoczesne i bardzo efektowne podświetlane stoliki koktajlowe.


Akcesoria multimedialne na eventy

Innym typem wyposażenia, które można określić jako komplementarne w stosunku do mebli, są wszelkiego rodzaju urządzenia multimedialne oraz nagłośnienie. Nie trzeba być wybitnym specjalistą, żeby wiedzieć, że żaden koncert lub jakikolwiek występ sceniczny nie obędzie się bez odpowiedniego nagłośnienia i mikrofonów. Mikrofony, statywy i konsole audio, to wyposażenie, które może okazać się niezbędne nawet podczas pozornie niewielkich imprez.

Jako przykład możemy tu wspomnieć fakt, że nasza wypożyczalnia mebli eventowych posiada w asortymencie mikrofony estradowe przewodowe, a także różnego rodzaju mikrofony bezprzewodowe, a nawet mikrofony pojemnościowe przeznaczone do nagłaśniania instrumentów muzycznych lub videofilmowania. Warto także wspomnieć o sprzęcie multimedialnym na eventy typu wykłady, prelekcje, szkolenia lub pokazy. W tym temacie polecamy wynajem projektorów multimedialnych, laptopów, a w razie potrzeby nawet telewizorów.

wypożyczalnia eventowa

wypożyczalnia mebli eventowych

Marketing i akcesoria targowe

Spójrzmy teraz na chwilkę na imprezy targowe oraz eventy promocyjne. Tutaj meble, to przeważnie jedynie część zapotrzebowania organizatora lub wystawcy. W kompleksowe wyposażenie stoiska targowego należy wliczyć należy szereg dodatkowych rekwizytów, jak chociażby standy reklamowe lub stojaki na ulotki.

Jeżeli chodzi o eksponowanie ulotek i materiałów promocyjnych, to w tym celu można również z powodzeniem wykorzystać na przykład czarną lub białą beczkę loftową, często używane do tego celu bywają także stoliki koktajlowe, przeważnie w estetycznych pokrowcach, o których wspomniano już wcześniej. Jednym z popularnych rekwizytów w naszym asortymencie są również białe kubiki ekspozycyjne o rozmaitych wysokościach. Doskonale nadają się one do zestawiania w małe grupy, tworząc prostą acz efektowną platformę dla eksponowanych produktów lub materiałów promocyjnych.

Zupełnie inna „para kaloszy” targowych, to praktyczny sprzęt, służący do ogrzewania przestrzeni eventów, dostarczenia energii oraz utrzymania czystości. Wypożyczalnia ma w swojej ofercie między innymi nagrzewnice olejowe i gazowe, agregaty prądotwórcze, przedłużacze, a także profesjonalne myjki i odkurzacze.


Wypożyczalnia cateringowa i gastronomiczna

Na koniec, czyli „last but not least”, jeden z najważniejszych aspektów wielu eventów i imprez, czyli gastronomia i catering. W tym temacie również stajemy na wysokości zadania. Nasza oferta bez wątpienia zadowoli nawet najbardziej wymagających event-managerów.

Oferujemy wynajem sprzętu cateringowego, począwszy od sztućców, rozmaitych naczyń, talerzy i pater, po profesjonalne podgrzewacze ze stali nierdzewnej, które nie tylko posłużą do utrzymania potraw w odpowiedniej temperaturze, ale też wzbogacą estetykę i podniosą jakość eventu, bo któż nie lubi apetycznie wyeksponowanego i przepysznie pachnącego jedzenia.

Dla miłośników potraw z grilla mamy do zaoferowania duży lśniący grill węglowy. Dla koneserów zupy natomiast przygotowaliśmy specjalne elektryczne kociołki, które pozwolą utrzymać jej temperaturę na poziomie najlepszym do spożycia. Dla miłośników lodów, deserów lodowych i zimnego piwa, polecamy szeroką gamę lodówek i chłodziarek.

Jak widać słowo „kompleksowy” ma swoje faktyczne znaczenie i wagę, jeżeli chodzi o firmę taką, jak nasza. Kompleksowa usługa w tej branży, to o wiele więcej niż wynajem mebli.

WYPOŻYCZALNIA CATERINGOWA I GASTRONOMICZNA
wypożyczalnia eventowa

Dodaj komentarz