Wypożyczalnia cateringowa i gastronomiczna

Opublikowano: 4 lipca 2019
Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2024

Wypożyczalnia cateringowa na bankiety, bale, wesela i imprezy plenerowe

Organizacja eventów z cateringiem, to zawsze spore wyzwanie, wymagające także niemałej ilości dodatkowego wyposażenia. W zależności od formuły eventu, oraz od tego, czy uczestnicy ugoszczeni zostaną jedynie przekąskami, czy też zostanie im podany obiad, desery, alkohole, itp., potrzeba będzie mniej lub więcej sprzętu o rozmaitym przeznaczeniu. Cokolwiek jednak w takiej sytuacji nie byłoby potrzebne, to zapewniamy, że znajdzie się w naszym katalogu na wypożyczanie.

Nasza wypożyczalnia zapewnia pełne wyposażenie eventów, jeżeli chodzi o wynajem zarówno sprzętu cateringowego, jak i gastronomicznego. Posiadamy w ofercie zastawę stołową, urządzenia do przygotowania, przechowywania i podawania potraw, a także pełne wyposażenie zaplecza w postaci urządzeń typu wózki gastronomiczne, wózki do talerzy, etażerki, itp. Nie trzeba chyba w tym miejscu nawet wspominać, że nasza oferta obejmuje także kieliszki do wszelkiego rodzaju alkoholi, pokale, karafki, oraz inne praktyczne naczynia.

Pełną kolekcję sprzętu cateringowego i gastronomicznego uzupełnia solidny grill węglowy z nierdzewnej stali, który uświetni kulinarnie niejedną plenerową imprezę.


Wypożyczalnia cateringowa dla każdego

Wyposażenie cateringowe na przyjęcia zostało już z grubsza omówione powyżej. Warto też jednak wspomnieć o imprezach o charakterze czysto towarzyskim. Jeżeli podczas organizowanej imprezy towarzyskiej lub luźnego przyjęcia tarasowo-ogrodowego pragną Państwo zaskoczyć swoich gości profesjonalnym sprzętem, to polecamy kompleksowe wyposażenie barowe, a w tym shakery, pokale do piwa, wszelkiego rodzaju kieliszki do napojów oraz nieco mniej „formalne” patery i tace. Nie trzeba oczywiście wspominać, że nasza wypożyczalnia eventowa ma dla Państwa na takie okazje specjalnie do tego celu przeznaczone lady barowe, stołki i hokery, a w razie potrzeby nasze konstrukcje namiotowe zabezpieczą Państwa i Państwa gości przed deszczem.

wypożyczalnia cateringowa

wypożyczalnia cateringowa i gastronomiczna

Wypożyczalnia cateringowa – catering na gorąco

Co zrobić, gdy podczas eventu pragniemy podawać gościom ciepłe potrawy, a nie mamy bezpośredniego dostępu do kuchni? Wyobraźmy sobie organizację bankietu lub przyjęcia okolicznościowego wieńczącego zakończenie jakiejś inwestycji, w rodzaju budowy fabryki, zapory wodnej lub nawet mostu, albo wydarzenie sportowe w jakimś odległym miejscu. Nawet w takich sytuacjach, z dala od kuchni i restauracji możemy z łatwością i do tego bardzo sprawnie zorganizować prawdziwy bankiet, podać obiad, przekąski itp.

Wiadomo, że nikt przecież nie będzie jeść obiadu lub pić barszczu na zimno. W przypadkach, kiedy trzeba coś podgrzać, utrzymać w odpowiednio wysokiej temperaturze, lub nawet ugotować czy usmażyć, nasza wypożyczalnia oferuje wszelkie niezbędne do tego celu wyposażenie. W takich przypadkach polecamy eleganckie i funkcjonalne podgrzewacze do potraw, elektryczne kociołki na zupę, lampy grzewcze oraz kuchenki. Inny przydatny w tym przypadku rekwizyt, to solidny termos, i te również mamy w naszej ofercie. Przy pomocy wspomnianego sprzętu można z łatwością utrzymać potrawy w wymaganej temperaturze i ugościć uczestników prawdziwie po królewsku w każdych okolicznościach.


Wypożyczalnia cateringowa – catering na zimno

Wiadomo, że każdą żywność należy przechowywać w odpowiednich warunkach i temperaturze. Rzecz w tym, że o ile potrawy przewidziane do spożycia na ciepło w krótkim okresie czasu przeważnie nie są aż tak wrażliwe, to w przypadku na przykład deserów lodowych sprawa wygląda już zupełnie inaczej. Co możemy zrobić dla Państwa w takiej sytuacji? To bardzo proste – z nami poradzą sobie Państwo z każdym temperaturowym wyzwaniem bez najmniejszych problemów.

W naszej ofercie znajduje się kilka nowoczesnych lodówek, które doskonale dopasują się do wszelkich potrzeb. Nasze lodówki można z równym powodzeniem wykorzystać jako element wyposażenia zaplecza małej imprezy towarzyskiej, z przeznaczeniem do chłodzenia piwa i napojów, jak i do zaspokojenia potrzeb związanych z organizacją pełnoskalowych bankietów i przyjęć. Nasze lodówki eventowe zapewnią oczekiwaną wygodę i niezawodność podczas organizacji każdego typu eventu.

wypożyczalnia cateringowa

wypożyczalnia cateringowa i gastronomiczna

Wypożyczalnia cateringowa – odpowiednia ekspozycja

Przy organizacji imprez z cateringiem największy efekt robi z pewnością nie samo jedzenie, ale raczej sposób jego podania. Z oferowanym przez naszą firmę wyposażeniem cateringowym i przy odrobinie umiejętności, każdy może ugościć swoich gości prawdziwie po królewsku, zaspokajając również z łatwością ich smak estetyczny. W tym celu oddajemy do dyspozycji naszych klientów kompletny katalog sprzętu do ekspozycji przekąsek, ciast lub potraw.

W naszym asortymencie znajduje się między innymi szeroka gama rozmaitych mis, półmisków i pater, w tym polecamy między innymi dość oryginalne patery kamienne. Nie może się także oczywiście obejść bez eleganckich jedno i wielopoziomowych pater na ciasto. Na wiele okazji, gdzie efekt wizualny gra szczególną rolę, a do tego pozwala na to przestrzeń eventu, proponujemy różnego rodzaju kaskady i schody ekspozycyjne. Pozwalają one nie tylko wyeksponować przekąski w sposób niezwykle efektowny, ale także ułatwić do nich dostęp. W uzupełnieniu możemy zarekomendować również tace kelnerskie oraz szereg dodatkowych akcesoriów w rodzaju serwetników, solniczek, itp.


Dodaj komentarz