Wynajem mebli weselnych

Meble weselne – oferta wypożyczalni

Pośród wielu obszarów działalności wypożyczalni eventowej szczególne znaczenie ma wynajem mebli i sprzętu na przyjęcia weselne oraz uroczystości zaślubin. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, staramy się tworzyć możliwie kompletną ofertę w tym zakresie, a także stale nadążać za aktualnymi trendami. Do kompleksowego wyposażenia przyjęcia weselnego oraz uroczystości zaślubin potrzeba często kilkadziesiąt różnych rodzajów mebli, dodatków i urządzeń, gdzie wiele z nich indywidualnie również występuje w dziesiątkach lub nawet setkach sztuk. Bez obawy – my przygotowaliśmy dla Państwa wszystko, a do tego w odpowiedniej ilości.

W asortymencie wypożyczalni mamy zarówno meble, jak i niezbędne tekstylia do udekorowania ich. Do tego oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o odpowiedniej zastawie stołowej oraz sprzęcie cateringowym i gastronomicznym. Dodatkowo włączyliśmy do oferty namioty i hale namiotowe z pełnym wyposażeniem, a w tym z parkietami, ogrzewaniem, oświetleniem, itd. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

Meble weselne wynajem

zadaszenie ślubne

Meble na plenerowe zaślubiny

W minionym czasie coraz modniejsze stają się plenerowe uroczystości zaślubin. Malownicza sceneria parków i ogrodów pozostawia wspaniałe wrażenia u wszystkich uczestników takiego eventu. Udana ceremonia wymaga jednak odpowiedniego przygotowania, a w tym właściwego do miejsca i okoliczności zestawu mebli, dekoracji oraz dodatkowego sprzętu. Z satysfakcją pragniemy zakomunikować, że jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie oczekiwania w tym zakresie. Wystarczy przejrzeć niektóre galerie z naszych realizacji.

Dla potrzeb plenerowych zaślubin poza odpowiednimi meblami możemy zaproponować również stylowe zadaszenie ślubne – niewielki pawilon namiotowy lub nowoczesny i estetyczny namiot albo zamkniętą lub otwartą halę namiotową. Jeżeli chodzi o meble, to dla gości rekomendujemy tradycyjne białe krzesełka składane z drewna. Jest to wybór równie praktyczny, co estetyczny. Polecamy także krzesła weselne Chiavari – białe i odpowiednio eleganckie nawet bez dodatków. Dla młodej pary świetnym rozwiązaniem może być zastosowanie krzeseł bankietowych w białych pokrowcach. Mówiąc krótko, możemy bez najmniejszych problemów wyposażyć zaślubiny od a do z i to na kilka sposobów.


Weselne krzesło Chiavari

Większość oferowanych przez nas mebli, w tym w szczególności krzesła, to sprzęt przynajmniej w pewnym stopniu uniwersalny. Jednym z wyjątków są natomiast krzesła weselne Chiavari. Jakkolwiek w wielu przypadkach nazwa mebla co najwyżej jedynie sugeruje jego podstawowe zastosowanie, to w przypadku krzeseł Chiavari ich styl i kolorystyka dość ściśle wiążą je z funkcją krzeseł weselnych.

Krzesło Chiavari to mebel bardzo solidny i wytrzymały. Konstrukcja krzesła jest w całości wykonana ze stali malowanej na biało. Jedynym nie stalowym dodatkiem jest poduszka tapicerowana skórą ekologiczną, służąca jako siedzisko, przy czym krzesło może być używane z poduszką lub bez. Charakterystycznym elementem designu, dającym krzesłu Chiavari indywidualny charakter, są szczebelki w oparciu, jak i na poziomie nóg. Krzesło generalnie odznacza się tradycyjną formą, przy czym pierwowzory były raczej krzesłami z drewna, a nie ze stali. Krzesło prezentuje się bardzo reprezentacyjnie i jest idealnym meblem zarówno na wesela, jak i na uroczystości zaślubin.

krzesła weselne wynajem

meble eventowe blog

Namioty weselne i zadaszenia ślubne

Hale namiotowe do niedawna kojarzone były głównie z imprezami targowymi oraz tymczasowymi obiektami wykorzystywanymi przez różnego rodzaju firmy i zakłady produkcyjne. Od niedawna jednak hale namiotowe są coraz częściej wykorzystywane także na potrzeby różnego rodzaju eventów. W hali namiotowej z powodzeniem zorganizować można na przykład imprezę towarzyską, eleganckie przyjęcie, biesiadę itp. Dzisiejsze hale charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością oraz adekwatną do zastosowań estetyką.

W przypadku hal bankietowych i weselnych dostępne są hale modułowe z imitacją okien, a także z transparentnymi ścianami lub dachem. Innym ciekawym rozwiązaniem są hale częściowo otwarte. Takie rozwiązanie może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, na przykład kiedy od strony odsłoniętej znajdzie się efektowny park lub zjawiskowy krajobraz. Za zastosowaniem hal częściowo otwartych przemawiają także często względy praktyczne. Poza halami namiotowymi polecamy również nowoczesne namioty typu Gwiazda, doskonałe na zadaszenie plenerowego baru, niewielkiego parkietu lub strefy chillout.


Dekoracje i tekstylia eventowe

Przy organizacji wydarzenia takiego jak wesele lub zaślubiny niezwykle istotnym aspektem są różnego rodzaju dodatki tekstylne. To właśnie obrusy, pokrowce na krzesła i stoły oraz dekoracje, jak chociażby ozdobne kokardy, decydują o efekcie aranżacji, jej uroczystym i wyjątkowym charakterze. Same meble w trakcie przyjęcia lub uroczystości często bywają niewidoczne, bo na przykład stół dopiero po odpowiednim okryciu i przystrojeniu staje się meblem weselnym. Wspomnieliśmy już wcześniej dedykowane krzesła weselne Chiavari, które jako jedne z nielicznych nadają się do aranżacji weselnych i ślubnych bez ich upiększania, ale nawet takie meble skorzystają na jakimś drobnym dodatku.

Tradycyjne krzesło bankietowe, samo w sobie nie za bardzo pasuje do uroczystej ślubnej lub weselnej aranżacji, jednak po użyciu białego pokrowca zmienia się nie do poznania. To dopiero tekstylia sprawiają, że stoły i krzesła zaczynają wyglądać naprawdę szykownie. Dlatego właśnie w ofercie wypożyczalni mamy tak wiele dodatków tekstylnych. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy między innymi pokrowce na krzesła oraz obrusy i pokrowce na stoły. Polecamy także pokrowce elastyczne na stoliki koktajlowe i stoły cateringowe, a także różnego rodzaju dodatki – kokardy, opaski nakładki tekstylne itp.
meble weselne, stoły, krzesła, pokrowce

sprzęt cateringowy

Wynajem sprzętu cateringowego i gastronomicznego

Nie moglibyśmy chyba określać naszej usługi jako kompleksowej, gdyby zabrakło w niej wynajmu wyposażenia cateringowego oraz gastronomicznego. W tym departamencie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom ofertę kompletną praktycznie pod każdym względem. Wypożyczamy nie tylko zastawę stołową, a w tym talerze, misy, półmiski, wazy, patery i oczywiście sztućce, ale również pełną gamę dodatkowego sprzętu, w tym rozmaite urządzenia służące zarówno do przygotowania potraw, jak i przechowywania produktów spożywczych.

Z kilkudziesięciu urządzeń dostępnych w naszym asortymencie wspomnijmy może kilka, by przybliżyć choćby trochę zakres i skalę naszej oferty. Jeżeli chodzi o utrzymywanie potraw w należytej temperaturze, to wypożyczalnia oferuje wynajem kilku modeli stalowych podgrzewaczy. Oczywiście zapewniamy do nich odpowiednie paliwo. W ofercie mamy również GN-y, wózki na GN-y, wózki gastronomiczne, wózki na talerze oraz etażerki. Polecamy również warniki do wody, urządzenia do gotowania herbaty i kawy, a w tym nowoczesne ekspresy. Do zupy mamy bardzo praktyczne kociołki elektryczne. Warto wspomnieć również profesjonalne termosy, lodówki, a nawet kuchenki elektryczne. Asortyment jest zatem naprawdę spory.


Dodaj komentarz