Wynajem mebli na eventy

Opublikowano: 24 stycznia 2020
Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2024

wynajem mebli na imprezy masowe

Wynajem mebli na imprezy masowe i koncerty

Wynajem mebli na imprezy masowe to w naszym przypadku głównie wynajem krzeseł w dużych lub bardzo dużych ilościach. Wynajmujemy krzesła na imprezy sportowe, kulturalno-rozrywkowe, na koncerty i duże uroczystości. Imprezy masowe, zgodnie z nazwą, wymagają ogromnej liczby krzeseł. Patrząc na ostatnie nasze realizacje, możemy powiedzieć, że średnia liczba krzesełek przypadająca na jeden event to około tysiąca sztuk.

Na imprezy masowe oferujemy głównie krzesła składane, gdyż to właśnie one oferują najlepsze parametry i są rozwiązaniem najekonomiczniejszym. Nowoczesne krzesła składane są przy tym również odpowiednio do przeznaczenia wygodne i z pewnością nikt nie będzie na nie narzekać po dwóch lub trzech godzinach użytkowania. Szczególnie polecamy profesjonalne, atestowane krzesełka składane Sonik. Są to jedne z najlepszych krzeseł składanych dostępnych na rynku, w przypadku których słowa „wysoka jakość” odnoszą się praktycznie do każdego aspektu ich wykonania, od designu i zastosowanych materiałów, po rozwiązanie pozwalające na łączenie krzeseł w rzędach.


Wynajem mebli na targi i prezentacje

Duża grupę odbiorców naszych usług stanowią organizatorzy eventów marketingowych. W tej kategorii eventów możemy wymienić wszelkie promocje, prezentacje, akcje reklamowe i oczywiście duże imprezy targowe. Wynajem mebli na targi i eventy promocyjne jest pojęciem niezwykle pojemnym, ponieważ większość wykorzystywanych w tym przypadku mebli nie jest wcale do tego celu dedykowana. Są to przeważnie meble eventowe o specyficznym doborze cech, w szczególności efektownie się prezentujące.

Wśród mebli na targi oraz inne eventy marketingowe znajdują się meble, które zakwalifikować można do wielu innych kategorii. Oczywiście są wykładziny targowe, kubiki ekspozycyjne i regały ekspozycyjne, a także stojaki na ulotki i tzw. potykacze, które w przypadku targów można wskazać, jako dość typowe. Do mebli targowych można jednak również zaliczyć lady, w tym lady podświetlane z polietylenu oraz proste lady z laminowanej płyty wiórowej. Bardzo popularne są też stoliki koktajlowe w pokrowcach elastycznych oraz meble wypoczynkowe z ekoskóry. Warto chyba tez wspomnieć nowoczesne hokery i stołki barowe, a także szeroką gamę stolików i krzeseł kawiarnianych.

W asortymencie wypożyczalni mamy też rzecz jasna dodatkowe wyposażenie targowe, a w tym oświetlenie i ogrzewanie – nagrzewnice olejowe i gazowe oraz parasole i piramidy grzewcze.

wynajem mebli na targiwynajem mebli konferencyjnych

Wynajem mebli na konferencje i szkolenia

Meble konferencyjne to prawdziwy temat rzeka. Warto zauważyć, że z punktu widzenia wypożyczalni eventowej wyposażenie konferencyjne to nie tylko meble. To również różnego rodzaju sprzęt, w tym urządzenia do prezentacji multimedialnych, nagłośnienie, oświetlenie, wykładziny, itp. Największa część wyposażenia konferencyjnego to jednak ciągle meble. Dlatego właśnie zadbaliśmy, aby nasi klienci mieli w tym względzie zapewniony wybór.

Omawiając meble konferencyjne należałoby zacząć od krzeseł. W tym względzie mamy do wyboru co najmniej kilka, jeżeli nie kilkanaście wzorów krzeseł konferencyjnych. Najbardziej podstawowym meblem w tej kategorii są krzesła Beta w wariancie Black lub Chrome – solidna metalowa konstrukcja i siedzisko z tworzywa sztucznego. Warto jednak spojrzeć na nieco wyższą półkę, gdzie znaleźć można uniwersalne i sprawdzone krzesła ISO z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Wynajem krzeseł konferencyjnych ISO oferujemy również w wariancie z wygodnym pulpitem.

Jeżeli chodzi o stoły, to wypożyczalnia eventowa oferuje pełną gamę stołów o standardowej wysokości i rozmaitych rozmiarach blatów. Jako ciekawostkę można wspomnieć stoły konferencyjne z mediaportem, czyli potrójnym gniazdkiem chowanym w blacie.


Wynajem mebli do biura

Kolejnym obszarem działalności wypożyczalni jest wynajem mebli do biura. W tym przypadku mamy najczęściej do czynienia z długoterminowym wynajmem mebli. Meble biurowe wynajmujemy do biur tymczasowych oraz stałych na okres od kilku tygodni do kilku lat. Jeżeli chodzi o meble biurowe, nasza firma podchodzi do usługi wynajmu bardzo elastycznie. Nie tylko umożliwiamy naszym klientom wynajem biurek, kontenerów biurkowych i szaf aktowych, ale w przypadku odpowiednich parametrów zamówienia jesteśmy w stanie zmodyfikować oferowane meble, a nawet wyprodukować nowe, zgodne z zamówieniem klienta. Wypożyczalnia może również odsprzedać najemcy meble biurowe po okresie wynajmu.

W asortymencie wypożyczalni poza biurkami i szafkami mamy też nowoczesne fotele biurowe. Oferujemy blisko dziesięć wariantów foteli obrotowych, począwszy od najprostszego fotela typu Standard, po komfortowe meble, wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i gęstych pianek. W wyższej klasie polecamy fotele biurowe Markus. Warto w tym miejscu również wspomnieć wynajem setów biurowych, czyli gotowych, ujednoliconych kompletów mebli do biura.
wynajem mebli biurowych


wynajem mebli na eventy

Wynajem mebli na wesela i śluby

Wynajem mebli na uroczystości zaślubin i na wesela to jedna z naszych ulubionych kategorii. Dlatego właśnie rozwijając ofertę wypożyczalni staraliśmy się, by nasz asortyment był pod tym względem kompletny. Idąc po kolei, a więc zaczynając od uroczystości zaślubin, możemy powiedzieć, że jesteśmy w stanie zaoferować wszystko co potrzebne do organizacji takiego eventu. Dla przykładu można odnotować, że wypożyczalnia ma w swoim katalogu między innymi pawilony ślubne oraz eleganckie namioty, które stosować można z parkietami lub bez. Do plenerowej uroczystości zaślubin świetnie nadadzą się też białe krzesełka składane z drewna. Rzecz jasna jest to jedynie cząstka naszej oferty. U nas mogą Państwo dodatkowo wybierać spośród kilkudziesięciu wariantów krzeseł oraz przebierać w pokrowcach i dekoracjach.

Jeżeli chodzi o przyjęcia weselne, to wynajem mebli weselnych uzupełniamy poprzez wynajem sprzętu cateringowego i gastronomicznego. Wypożyczalnia jest w stanie zaopatrzyć Państwa dosłownie od a do z. W ofercie posiadamy m.in. krzesła weselne, szeroki wybór stołów, w tym stoły bankietowe okrągłe i stoły cateringowe, obrusy, pokrowce oraz dekoracje. Nasza wypożyczalnia cateringowa i gastronomiczna wyposaży przyjęcie weselne w zastawę stołową, podgrzewacze do potraw, kociołki na zupę, sprzęt kelnerski, a nawet duży grill. W katalogu mamy również namioty weselne, parkiety, nagłośnienie i masę innego przydatnego sprzętu.


Dodaj komentarz