Wynajem mebli biurowych – opcja godna rozważenia

Opublikowano: 30 maja 2019
Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2019

meble biurowe wynajem

Meble biurowe – optymalne rozwiązania

W trakcie prowadzenia działalności gospodarczej możemy spotkać się z wieloma sytuacjami, kiedy wynajem mebli biurowych jest bardzo dobrym pomysłem. Jako przykład można podać organizację tymczasowego biura budowy lub sytuację, kiedy potrzebujemy szybko umeblować biuro na początku działalności.

Wypożyczalnia wyposaży nas praktycznie od ręki we wszystko, co potrzebne jest do pracy w profesjonalnym biurze. Taki scenariusz ma kilka pozytywów. Po pierwsze przez okres użytkowania wypożyczonych mebli o wiele łatwiej jest wyrobić sobie zdanie na temat tego, czego tak naprawdę potrzebujemy i jak najlepiej urządzić biuro. Uchroni nas to przed kupowaniem stałego wyposażenia, za często niemałe pieniądze, w pośpiechu i bez planu.

Inny pozytyw związany z wypożyczeniem mebli, to aspekt wizerunkowy. Skorzystanie z wypożyczalni mebli biurowych sprawi, że biuro od pierwszego dnia będzie wywoływać u klientów i kontrahentów wrażenie solidności i profesjonalizmu. Prowadzenie rozmów biznesowych na kartonach z aktami raczej nie robi najlepszego wrażenia.


Wynajem mebli biurowych – to się opłaca

Wypożyczalnia mebli biurowych zapewnia kompleksowy wynajem mebli, ale także transport i odbiór w ustalonych terminach. W przypadku wynajmu pomieszczenia biurowego zostanie ono wyposażone i opróżnione dokładnie wtedy, gdy klient sobie tego życzy. Takie rozwiązanie w wielu sytuacjach jest o wiele bardziej praktyczne i często także tańsze od kupna nowych mebli.

W przypadku zakupu mebli, gdy po krótkim okresie użytkowania przestają one być potrzebne, trzeba coś z nimi zrobić. Taka sytuacja może stać się problematyczna. Najprościej byłoby je wyrzucić, ale to w przypadku prawie nowych mebli wydaje się karygodnym marnotrawstwem.

Inna opcja, to ich sprzedaż, jednak znalezienie kupca na używany zestaw mebli biurowych może nie być łatwe. Tak długo, jak meble pozostają w naszych zasobach, trzeba je przecież jakoś magazynować. To może okazać się nie tylko uciążliwe, ale też bardzo kosztowne. W tym miejscu zaczynamy już chyba dostrzegać jak wiele pozytywów niesie ze sobą skorzystania z usług wypożyczalni.

wypożyczanie mebli biurowych

meble biurowe wyopżyczalnia

Dobre meble biurowe – cechy i zalety

Warto zauważyć, że meble biurowe nie odróżniają się od innych mebli jedynie nazwą. Profesjonalne meble do biura posiadają szereg unikalnych cech, które wpływają pozytywnie na komfort pracy, a w tym łatwość podłączenia i użytkowania rozmaitych urządzeń. W biurze każdy element wyposażenia ma swoje praktyczne znaczenie. W niemal każdym aspekcie liczy się ergonomia i funkcjonalność. W biurze jest odpowiednie miejsce na telefon, komputer i na akta, nie tylko w sensie przeznaczonej na ten cel przestrzeni, ale również idealnie dopasowanych mebli i poszczególnych ich elementów. Estetyka i funkcja muszą ze sobą harmonicznie współgrać, dając efekt w postaci efektownego wnętrza zapewniającego optymalne warunki pracy.


Meble biurowe – detale robią różnicę

W produkcji mebli biurowych ogromne znaczenie ma ich praktyczne przystosowanie do potrzeb użytkownika. W dzisiejszych czasach biuro to nie tylko sterty papieru, ale także niezliczona ilość urządzeń, a w tym telefony, komputery, drukarki, kopiarki, plotery i wiele innych. Przestrzeń biurowa w takich warunkach wymaga doskonałej organizacji. Chaos i plątanina kabli z pewnością nie sprzyja produktywnej pracy. Łatwo można się domyślić, że wobec takich wyzwań projektowanie i produkcja mebli wymaga maksymalnej dbałości o detale. Taka właśnie dbałość cechuje meble biurowe z naszej wypożyczalni.

Cztery nogi i blat, to już dziś trochę za mało. Nasze meble wyposażone są we wszelkie dodatkowe akcesoria, które podnoszą wygodę, a dzięki temu także jakość pracy użytkownika. Warto tu wspomnieć nie tylko standardowe blendy lub przepusty kablowe, ale także dodatki w postaci wysuwanych blatów na klawiaturę, podstaw pod komputer, zarówno na kółkach, jak i podwieszanych pod blatem, a nawet biurka z elektryczną regulacją wysokości. Nasze meble posiadają także wiele innych rozwiązań, które ułatwią pracę w każdym biurze.

wypożyczalnia mebli biurowych

wynajem mebli biurowych

Bogata oferta mebli biurowych na wynajem

Jeżeli chodzi o asortyment, to nasza wypożyczalnia posiada w ofercie zarówno meble biurowe, jak i dodatkowy sprzęt, który pozwoli wyposażyć każde biuro i zaspokoić praktycznie każdą potrzebę klienta. Wynajem mebli z naszej oferty obejmuje biurka z wszelkim dodatkowym wyposażeniem, kontenery biurkowe na kółkach, szafy, szafki i regały aktowe.

W uzupełnieniu oferty biurowej naszym klientom proponujemy również wybór co najmniej kilkunastu modeli krzeseł biurowych i wygodnych foteli obrotowych, a także pełny asortyment mebli typu sofa, fotel lub stolik kawowy.

Wiele osób może także zainteresować szeroki wybór mebli konferencyjnych, a w tym kilka modeli stołów i pełna gama krzeseł. Wypożyczamy również elektronikę, to jest laptopy, projektowy multimedialne, a nawet telewizory. Z nami wyposażysz biuro, salę konferencyjną, salę odpraw, a nawet poczekalnię. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym katalogu.


Dodaj komentarz