Skóra ekologiczna – czy warto?

meble eventowe ze skóry ekologicznej

Skóra ekologiczna – zalety

Skóra ekologiczna posiada szereg pozytywnych cech, które doceni każdy użytkownik wykonanych z niej mebli. Przede wszystkim jest materiałem syntetycznym, co niesie ze sobą wiele korzyści. Skóra eko jest materiałem jednocześnie wytrzymałym i elastycznym, przez co daje przyjemne wrażenie miękkości i komfortu, zachowując trwałość wymaganą przy produkcji mebli. W odróżnieniu od skóry naturalnej wyrobom z ekoskóry można nadawać rozmaite kolory, co przy produkcji mebli jest niewątpliwą zaletą.

Wielkim plusem ekoskóry jest także łatwość jej konserwacji i czyszczenia, co przy użyciu wykonanych z niej mebli podczas różnego rodzaju eventów jest nie do przecenienia. Dodatkowym pozytywem dla wielu może być także fakt, że przy produkcji ekoskóry nie cierpią zwierzęta.


Meble tapicerowane i nie tylko

Asortyment mebli wykonanych z użyciem ekoskóry jest ogromny. Jakkolwiek jest ona kojarzona najczęściej z produkcją eleganckich mebli tapicerowanych, jak kanapy, sofy, lub narożniki, to jednak jest to tylko jedno z wielu zastosowań. Skóra ekologiczna jest szeroko wykorzystywana we wszelkiego typu fotelach biurowych. Efektowny fotel nie tylko podnosi komfort pracy, ale również sygnalizuje profesjonalizm, a często również podkreśla prestiż stanowiska osoby, która w nim zasiada.

Ze skóry eko produkuje się również bardzo wygodne fotele dla miłośników gier komputerowych, gdzie w oczy rzuca się modny i nowoczesny design i miękkie poduszki dla wygody gracza. Obok wymienionych przykładów skórę ekologiczną znaleźć można na krzesłach, taboretach, hokerach, sofach, i wielu innych meblach.

skóra ekologiczna

elegancka sofa ze skóry ekologicznej

Elegancja i prestiż

Skóra ekologiczna doskonale imituje skórę naturalną, zachowując jednocześnie wszelkie swoje wyjątkowe cechy. Meble z ekoskóry na pierwszy rzut oka są nie do odróżnienia od ekskluzywnych mebli z prawdziwej skóry. Eleganckie kanapy i narożniki o foremnych kształtach mogą być ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza, czy to prywatnego domu, czy też biura, holu albo poczekalni.

We wzornictwie tego typu mebli często spotyka się czarne, białe lub czerwone prostopadłościenne poduszki w połączeniu ze stalą czarną lub o wiele częściej chromowaną, co nadaje tym meblom nowoczesny, a nawet ekskluzywny wygląd. Równie łatwe jest przy tym zastosowanie ekoskóry we wzornictwie imitującym tradycyjne meble ze skóry naturalnej jak sofy i fotele o obłych liniach z elementami drewnianymi. Takie wyposażenie doskonale skomponuje się z tradycyjnymi lub zabytkowymi wnętrzami starych kamienic, hoteli lub dworków.


Ekoskóra na wiele okazji

Ekoskóra w asortymencie wypożyczalni mebli eventowych, to propozycja na wiele okazji. Warto zwrócić uwagę, że wynajem mebli eventowych nie oznacza w naszym przypadku jedynie krótkoterminowego wynajmu mebli. Nasze meble wynajmujemy zarówno na eventy kilkugodzinne lub kilkudniowe, jak i na potrzeby rozciągające się na wiele miesięcy, jak na przykład organizacja pomieszczań biurowych, poczekalni, sal konferencyjnych, ale także umeblowanie przestrzeni mieszkalnych itp. Przy użyciu naszych mebli można łatwo, szybko i w sposób nowoczesny, zagospodarować wnętrze wynajętego apartamentu lub tymczasowe biuro.

Meble z ekoskóry z naszej kolekcji zaspokoją praktycznie każdą potrzebę w tym zakresie. Jeżeli chodzi o imprezy, to oczywistym zastosowaniem oferowanych przez nas eleganckich mebli z ekoskóry, w tym w szczególności foteli, są różnego rodzaju uroczyste gale, których przykłady realizacji można znaleźć na naszej stronie.

skóra ekologiczna

elegancka sofa ze skóry ekologicznej

Skóra eko w naszym asortymencie

Nasz asortyment mebli z ekoskóry jest bardzo szeroki i urozmaicony. Pośród wielu propozycji na różne okazje znaleźć można między innymi sofy, krzesła i fotele, wykonane z tego właśnie materiału. W naszej ofercie zawarte są także między innymi wykonane z użyciem ekoskóry białej lub czarnej krzesła, hokery i pufy.

Dla tych, którzy planują elegancką imprezę o ekskluzywnym charakterze, i pragną szybko rozeznać się w ofercie na takie właśnie okazje, polecamy zajrzenie do zakładki na naszej stronie pod wszystko mówiącą nazwą „strefa vip”. Prezentujemy tam kolekcję niezwykle eleganckich mebli eventowych, doskonale nadających się na imprezy typu bankiet lub gala. W większości są to meble tapicerowane skórą ekologiczną w kolorze białym lub czarnym prezentujące wysmakowane wzornictwo, tak nowoczesne, jak i klasyczne. W uzupełnieniu oferty proponujemy również lady barowe i stoliki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.


Dodaj komentarz