Oferta wypożyczalni na eventy plenerowe

Opublikowano: 18 lipca 2019
Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2024

Wypożyczalnia eventowa na imprezy plenerowe

Jako wypożyczalnia mebli i sprzętu eventowego, która stara się zapewnić klientom możliwie kompletny asortyment, musimy być przygotowani na każdą okazję. Eventy plenerowe nie są w tym przypadku niczym nadzwyczajnym. Nie bez satysfakcji możemy stwierdzić, że nasza oferta w tym departamencie jest nie tylko bogata, ale także niezwykle wszechstronna. Nasz katalog eventowy pozwala zaopatrzyć eventy o najrozmaitszym charakterze w praktycznie każdym miejscu.

Z naszą pomocą z łatwością zorganizować można małe przyjęcie ogrodowe, uroczystość zaślubin i przyjęcie ślubne, plenerowe występy, imprezę firmową lub festyn. Z łatwością jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednie na te okazje meble oraz wyposażenie. Co istotne, zarówno meble, jak i akcesoria, są świetnie dostosowane do zastosowań plenerowych zarówno pod względem zastosowanych materiałów, ich odporności na czynniki zewnętrzne, jak i wszelkich niezbędnych atestów. Dla przykładu można przytoczyć fakt, że oferowane przez nas krzesła, w tym krzesła składane, są krzesłami dedykowanymi do zastosowań plenerowych i przy normalnym użytkowaniu nie istnieje ryzyko ich uszkodzenia lub zniszczenia przez deszcz lub promieniowanie słoneczne.


Imprezy plenerowe – nie tylko pod gołym niebem

Impreza plenerowa z definicji jest imprezą odbywającą się poza budynkami. Nie oznacza to jednak, że przy okazji imprez plenerowych nie wolno stosować żadnego zadaszenia. Wręcz przeciwnie – przynajmniej pewne obszary eventu niekiedy wręcz trzeba osłonić. Bywa, że dzieje się to ze względów bezpieczeństwa, ale może także służyć wygodzie organizatorów, obsługi, a w szczególności gości eventu. Oczywistym jest na przykład, że scena ze sprzętem nagłośnieniowym, instrumentami, elementami instalacji elektrycznej, powinna być zadaszona, a najlepiej także częściowo osłonięta. W wielu przypadkach organizatorzy chcą się też zabezpieczyć przed sytuacją, w której niespodziewany deszcz może popsuć imprezę.

imprezy plenerowe

imprezy plenerowe

Namioty i hale namiotowe na imprezy plenerowe

Wyobraźmy sobie, że zaprosiliśmy gości na jakąś uroczystość zorganizowaną w ogrodzie i nagle zaczyna się ulewa. Bez zadaszenia to oznacza jedno: totalną katastrofę. Na takie okazje wypożyczalnia oferuje rozmaitego typu namioty, począwszy od małych pawilonów, poprzez konstrukcje typu gwiazda, a skończywszy na modułowych halach. Na większe imprezy szczególnie polecamy hale namiotowe, które są nie tylko rozwiązaniem praktycznym, ale także estetycznym. Hale pozwalają na łatwe łączenie otwartej przestrzeni z zadaszoną przestrzenią hali dzięki odejmowanym ścianom.

Bardzo ładnie w ogrodzie prezentują się też ściany hal z łukowymi oknami. Do hal zapewniamy wszelkie dodatkowe wyposażenie – podłogi, ogrzewanie, a nawet klimatyzację.


Imprezy integracyjne, festyny i imprezy ekologiczne

Pośród imprez plenerowych z pewnością warto zwrócić uwagę na trzy ich rodzaje, które w pewnych okolicznościach mogą mieć ze sobą wiele wspólnego. Mowa tu o plenerowych imprezach integracyjnych, festynach i imprezach ekologicznych.

Jako ciekawostkę można wspomnieć pewien trend, który od niedawna pojawia się przy okazji organizacji firmowych imprez integracyjnych, polegający na łączeniu ich z jakimś rodzajem dodatkowej pozytywnej działalności. Może to być na przykład jakaś akcja charytatywna, ale można też połączyć imprezę integracyjną na przykład ze sprzątaniem lasu lub parku. Taka impreza mogłaby mieć z kolei ogólny charakter eko-eventu z wszystkimi jego atrybutami, tj. ekologicznym wyposażeniem, naturalną żywnością, itp.

Inny wariant to impreza integracyjna o charakterze pikniku, także z motywem ekologicznym. Jeżeli chodzi o wyposażenie takiego eventu, to polecamy w szczególności meble paletowe, które zawsze świetnie wpisują się w motyw „eko”, ale mamy także do zaoferowania idealne na takie okazje zestawy biesiadne – stół i ławy. Organizatorów tego typu imprezy plenerowej może także zainteresować solidny grill węglowy ze stali nierdzewnej, bo co to za impreza na powietrzu bez dobrej kiełbaski z grilla.


imprezy plenerowe

Plenerowa uroczystość zaślubin i wesele na wolnym powietrzu

Od jakiegoś czasu bardzo popularne stały się plenerowe uroczystości zaślubin. Przypuszczalnie dzieje się tak dzięki temu, że powstaje coraz więcej miejsc świetnie nadających się do organizacji tego typu eventów. Wystarczy wspomnieć liczne odrestaurowane dworki i pałace oraz nowo budowane hotele, których otoczenie jest nierzadko miejscem idealnym dla takich właśnie przedsięwzięć. W otoczeniu zabytkowej architektury i zieleni ogrodu ceremonia taka wygląda niemal jak z bajki.

Nasza wypożyczalnia eventowa jest w pełni przygotowana do wspierania organizacji uroczystości zaślubin oraz przyjęć weselnych. W asortymencie posiadamy między innymi bardzo popularne białe krzesełka składane, bardzo efektownie prezentują się również krzesła bankietowe w białych pokrowcach. Na przyjęcia weselne natomiast rekomendujemy stoły bankietowe okrągłe oraz stoły prostokątne wraz z niezbędnymi tekstyliami, od obrusów po elastyczne pokrowce. Jesteśmy w stanie zaoferować kompletne wyposażenie, idealne na takie właśnie uroczyste okazje. W przypadku imprez plenerowych organizatorzy z pewnością docenią także naszą kolekcję krzeseł z tworzywa sztucznego, a w tym na przykład białe krzesła Napoleon oraz stylowe i bardzo eleganckie krzesła transparentne.


Festiwale, koncerty i występy plenerowe

Jedną z najliczniej reprezentowanych grup eventów plenerowych są różnego rodzaju koncerty i festiwale. Szczególnie w okresie letnim organizuje się mnóstwo tego typu imprez w rozmaitej skali. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że tego typu eventy plenerowe są jednymi z najczęściej przez nas zaopatrywanych. W tej kategorii imprez najczęściej dostarczamy krzesła na widownię. Możemy się pochwalić sporym wyborem krzesełek składanych, które są najbardziej adekwatne do tego typu zastosowań.

Przy sporych rozmiarów widowni solidne składane krzesła są najpraktyczniejszym rozwiązaniem zarówno z punktu widzenia wypożyczalni, jak i agencji eventowej organizującej imprezę, a jednocześnie zapewniają dobry komfort użytkownikom. Składane krzesła eventowe, jak na przykład oferowane przez nas krzesła JF lub Sonik, są nie tylko wygodne, ale też lekkie i łatwe do magazynowania, transportowania oraz ustawiania. Krzesła składane to idealny wybór na dużą widownię.

imprezy plenerowe

Dodaj komentarz