NOWOŚCI W OFERCIE WYPOŻYCZALNI

Opublikowano: 14 listopada 2019
Ostatnia aktualizacja: 25 marca 2024meble eventowe nowości

Wypożyczalnia, która ewoluuje

Wypożyczalnia eventowa, jak każda firma, która w dzisiejszych czasach oferuje jakikolwiek produkt lub usługę, musi się dostosowywać do aktualnych trendów i oczekiwań klientów. Jednym z przejawów tego dostosowania w naszym przypadku jest aktualizowanie i rozszerzanie oferty wynajmu mebli i sprzętu eventowego. Jesteśmy wyczuleni na potrzeby naszych klientów, wsłuchujemy się w ich uwagi i oczekiwania, i na tej podstawie dodajemy do asortymentu wypożyczalni coraz to nowe elementy.

Gdy porówna się katalog naszych produktów sprzed roku z tym dzisiejszym, to bez trudu zauważyć można przynajmniej kilka nowych produktów. Wzbogaciliśmy ofertę między innymi o nowoczesne meble z podświetleniem, meble ogrodowe, meble do strefy relaksu, a także nowe wyposażenie biurowe.


Podświetlane meble SLIDE

Jedne z najefektowniejszych mebli w naszej kolekcji, to meble z podświetleniem. Są to meble, które określić można najogólniej jako barowo-koktajlowe lub rekreacyjne. Dotychczas w naszej ofercie mieliśmy między innymi podświetlane lady barowe, stoliki koktajlowe i tak zwane kostki LED. Mając na uwadze popularność tego typu mebli i doceniając, podobnie jak wielu spośród naszych klientów, możliwość tworzenia przy ich wykorzystaniu niezwykle efektownych aranżacji, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę w tym zakresie.

Do naszej oferty wynajmu włączyliśmy niedawno podświetlane meble włoskiej firmy SLIDE. Są to efektowne Snack-Bary, obszerne pufy Gio, oraz Pufy Snake. Zarówno Snack-Bary, jak i pufy Snake są nieco zakrzywione na długości, dzięki czemu można je układać w rozmaite kształty, co dodatkowo uatrakcyjnia ich wykorzystanie. Dodatkowo zdecydowana większość naszych mebli podświetlanych może być stosowana w aranżacjach outdoorowych, co również jest wielkim plusem.

meble podświetlane wynajemMeble loftowe, krzesła, hokery

Hoker, krzesło, beczka Loft

Kolejny trend, który rozwija się od pewnego czasu, to tak zwane imprezy loftowe. Nawiązywaliśmy do nich już w poprzednich wpisach na blogu. Dla przypomnienia można wyjaśnić, że są to eventy organizowane w obiektach i wnętrzach poprzemysłowych. Słowo „loft” w języku angielskim odnosi się bardzo konkretnie do poddasza w industrialnym budynku, jednak dziś jest ono również kojarzone ze stylem w architekturze, meblarstwie i właśnie organizacji eventów. Meble loftowe to przeważnie sprzęty wykonane z metalu lub metalu i drewna, często sztucznie postarzane i stylizowane. Jako meble oraz dekoracje niekiedy wykorzystywane są również sprzęty w rodzaju beczek, skrzyń, itp.

Surowe meble i surowe otoczenie ze stalowymi słupami, podciągami, betonem i cegłą, pasują do siebie jak ulał. Do takiego właśnie otoczenia przeznaczone są wynajmowane przez nas loftowe stołki barowe, a także barowo-kawiarniane krzesła loftowe. Są to meble wykonane z solidnej stalowej blachy wzmocnionej odpowiednim profilowaniem elementów. Dodatkowo polecamy inny z naszych nowych nabytków – stalowe beczki loftowe, świetnie spełniające rolę stolików koktajlowych.


Fotele biurowe VX i Markus

Rozwijając nasz asortyment nie pomijamy również departamentu mebli biurowych. W tym dziale dodaliśmy ostatnio dwa nowe fotele obrotowe, przy czym obydwa odznaczają się pewnymi unikatowymi cechami. Pierwszy z nich to fotel obrotowy na kółkach, który w naszym katalogu nosi nazwę VX. Jego wyróżnikiem, poza nowoczesnym designem i nadzwyczajną wygodą, jest zastosowany w tym przypadku dość nietypowy materiał tapicerski. W fotelach VX zamiast skóry ekologicznej lub tkanin syntetycznych zastosowano na siedzisku i zagłówku trwałą i przyjemną w dotyku tkaninę bawełnianą.

Drugi z naszych najnowszych foteli biurowych na wynajem to fotel Markus. Jest to obrotowy fotel biurowy dopracowany w najmniejszych szczegółach, zarówno jeżeli chodzi o funkcjonalność i konstrukcję, jak i zastosowane materiały. Tym, co czyni fotel Markus meblem wyjątkowym, a raczej wyjątkowo komfortowym, jest zastosowana w jego siedzisku pianka poliuretanowa. Odpowiednio dobrana gęstości pianki sprawia, że siedzenie jest niemal idealnie miękkie i sprężyste zarazem. Polecamy do długotrwałej pracy biurowej.

wynajem foteli biurowych

meble ogrodowe

Meble do ogrodu: krzesła i stoliki Siesta

Rozwijając asortyment nie mogliśmy zapomnieć o ofercie wyposażenia eventów plenerowych. W tym przypadku na uwadze mieliśmy aspekt rekreacyjny. W asortymencie już od dawna posiadamy ekologiczne meble paletowe oraz leżaki. Są to meble, które bardzo często spotkać można w tak zwanych strefach relaksu, na imprezach plenerowych typu piknik lub jako dodatkowe letnie wyposażenie barów, szczególnie nad wodą. W minionym czasie postanowiliśmy jednak dodać coś nowego, co sprawdziłoby się na imprezie w parku, ogrodzie lub na tarasie. I tak właśnie pojawiły się w naszej ofercie fotele i stoliki Siesta.

Stolik Siesta to niewielki stolik kawowy, który w całości wykonany jest ze stali. Stolik w kolorze czarnym jest nie tylko trwały i wytrzymały pod względem mechanicznym, ale również świetnie nadaje się do stosowania w plenerze. Jeżeli chodzi o fotel Siesta, to jest to mebel oparty na dość oryginalnym pomyśle designerskim. Krzesło posiada konstrukcję wykonaną ze stalowych prętów. Charakterystyczne lejkowate siedzisko wykonane natomiast z grubej żyłki z tworzywa sztucznego. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz wygodę odpowiednią do przeznaczenia krzesła.


Fotele workowe Sacco

Z interesujących nowości warto chyba również wspomnieć fotele workowe Sacco. Są to meble oparte na starym jak świat pomyśle, by przysiąść sobie wygodnie na worku z fasolą lub innym ziarnem. Ten starodawny pomysł postanowili wykorzystać współcześni projektanci mebli i tak właśnie powstały workowe fotele Sacco. Są to meble, które raczej nie będą pasować do eleganckiego salonu lub biura, ale z powodzeniem sprawdzą się w tak zwanej strefie chillout lub strefie relaksu.

Z powodzeniem można je także wykorzystać podczas eventów towarzyskich, imprez dla dzieci, a także wszędzie tam, gdzie organizatorom zależy na stworzeniu miłej, swobodnej atmosfery. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że fotele Sacco wykonane są z wysokiej jakości skóry ekologicznej, która jest materiałem jednocześnie trwałym i elastycznym, a do tego łatwo daje się utrzymać w czystości


fotele workowe - wynajem

Dodaj komentarz