Meble eventowe dla WTS Sparta Wrocław

wts sparta wrocław

Wypożyczalnia eventowa na eventy sportowe

Pośród wielu kontrahentów i zleceń, jakie realizujemy na co dzień znaleźć można całkiem sporo znanych instytucji i firm. Nasz bogaty asortyment mebli i wyposażenia eventowego oraz kompetentna załoga umożliwiają nam realizację zamówień w zakresie od niewielkich imprez rodzinnych i spotkań towarzyskich, po duże eventy w rodzaju konferencji, imprez kulturalno-rozrywkowych, a także eventów sportowych. Pośród tych ostatnich możemy wspomnieć między innymi gale MMA, a także zlecenia dotyczące wyposażenia eventów odbywających się na wrocławskim stadionie piłkarskim.

Mówiąc o eventach sportowych, pragniemy z przyjemnością poinformować, że w ostatnim czasie nawiązaliśmy współpracę z klubem sportowym WTS Sparta Wrocław. Jest to jeden z czołowych reprezentantów naszej żużlowej Ekstraligi, który może się też poszczycić piękną sportową historią. Już 3 sierpnia na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się 2019 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland, organizowane właśnie przy udziale WTS Sparta Wrocław. Niniejszym pragniemy się pochwalić, że naszym zadaniem jest wyposażenie strefy VIP dla potrzeb tego eventu, czego podjęliśmy się z prawdziwą przyjemnością.


Polecamy się na przyszłość!

Jesteśmy zaszczyceni faktem, że tak znamienita sportowa instytucja docenia jakość naszych usług i pragnie z nich skorzystać podczas imprezy rangi Grand Prix. Możemy nieskromnie podkreślić, że jako firma zajmująca się wynajmem mebli i sprzętu eventowego z niemałym już bagażem doświadczeń i sporym asortymentem, jesteśmy świetnie przygotowani do tego typu zadań.

Mamy nadzieję, że udana współpraca z WTS Sparta Wrocław zaowocuje kolejnymi zamówieniami przy okazji meczy ligowych oraz innych wydarzeń organizowanych na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. W przyszłości pragniemy także systematycznie poszerzać nasze portfolio o nowe wydarzenia i imprezy sportowe. Zapraszamy do współpracy kluby i organizacje sportowe oraz organizatorów imprez sportowych z całej Polski.

zuzlowe grand prix Polski 2019

Dodaj komentarz