Wynajem krzeseł składanych

Opublikowano: 9 grudnia 2019
Ostatnia aktualizacja: 10 grudnia 2019


wynajem krzeseł składanych

Krzesła składane w naszej ofercie

Krzesła składane to jedna z najważniejszych kategorii mebli w naszym asortymencie. Praktycznie żadna większa widownia nie może obejść się bez tego typu mebli. Krzesła składane wypożyczane są przeważnie w setkach lub nawet tysiącach sztuk. Można je znaleźć na wyposażeniu koncertów, wydarzeń sportowych, występów artystycznych, konferencji oraz jako uzupełnienie stałych widowni.

Powód popularności krzeseł składanych jest bardzo prosty – duża funkcjonalność, łatwość i szybkość montażu, minimalna zajętość powierzchni zarówno podczas magazynowania, jak i transportu. Do tego wszystkie krzesła składane w naszej ofercie nadają się do stosowania w plenerze, co w wielu przypadkach jest warunkiem koniecznym, jeżeli chodzi o ich wykorzystanie. Krzesła składane bardzo często są nie tylko rozwiązaniem najtańszym, ale również najlepiej zaspokajają potrzeby organizatorów eventów. Trudno zatem dziwić się ich popularności.


Krzesła składane na widownię

Jak już wspomniano wyżej, krzesełka składane to najbardziej rozpowszechnione meble, jeżeli chodzi o budowę dużej widowni. Do tego celu polecić możemy kilka sprawdzonych modeli, jednak chyba najchętniej i najczęściej wypożyczane krzesła składane występujące w asortymencie wypożyczalni pod nazwą JF. W naszym asortymencie można je znaleźć w dwóch wariantach kolorystycznych siedziska i oparcia, to jest w kolorze czarnym i białym. Stelaż w obu przypadkach ma kolor srebrny.

JF-y to bardzo zgrabne krzesełka, robiące nawet wrażenie nieco delikatnych, jednak bez obaw – to jedynie wrażenie. Są one zbudowane w oparciu o wytrzymałą aluminiową konstrukcję, co gwarantuje nie tylko dobrą estetykę, ale również wysoką wytrzymałość. Ich wielkim atutem jest nowoczesny design oraz duży uniwersalizm. Krzesła składane JF możemy polecić każdemu, kto poszukuje sprawdzonych krzeseł eventowych.

krzesła składane wypożyczalnia

wynajem krzeseł składanych

Profesjonalne krzesła eventowe z atestem

Nie chcemy się przechwalać, ale naszym zdaniem warto zwrócić uwagę na fakt, że wypożyczalnia oferuje wynajem krzeseł spełniających najwyższe standardy pod każdym względem. Nasze krzesła składane nie tylko świetnie się prezentują pod względem estetycznym i funkcjonalnym, ale również posiadają odpowiednie atesty. Przykładem takich właśnie krzeseł składanych z najwyższej eventowej półki są bez wątpienia krzesła Sonik.

Soniki to krzesła w kolorze czarnym, oparte na solidnej metalowej konstrukcji i wyposażone w siedziska z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Charakteryzują się one nie tylko dobrą estetyką i odpowiednią do zastosowań wygodą, ale również posiadają dedykowane rozwiązanie do łączenia krzeseł w rzędach. Posiadają także certyfikaty potwierdzające ich przydatność do zastosowań eventowych. Mamy tu zatem składane krzesło eventowe kompletne pod każdym względem, przeznaczone do stosowania zarówno w zamkniętych salach, jak i w plenerze. Czego chcieć więcej?


Krzesła składane w nowoczesnym wydaniu

Jednym z najciekawszych przykładów nowoczesnych krzeseł składanych są oferowane przez wypożyczalnię krzesła Fold. Są to krzesła składane designerskie, które na pierwszy rzut oka wydają się nie mieć wiele wspólnego z tradycyjnymi krzesłami składanymi. Pierwsze wrażenie bywa jednak mylące i tak też jest w tym przypadku. Krzesło Fold po rozłożeniu przypomina nieco bryłę, co maskuje jego prawdziwą naturę. Z funkcją składania o wiele bardziej kojarzy się wiotka konstrukcja, jak chociażby w przypadku wspomnianych powyżej krzesełek JF.

Krzesło Fold ma w zanadrzu jeszcze jedną niespodziankę – składa się do postaci wygodnej walizki, która zajmuje niewiele miejsca, jest łatwa do przenoszenia i przechowywania. Można powiedzieć, że Fold jest produktem o wiele bardziej ekskluzywnym od tradycyjnych krzeseł składanych. Jest to raczej mebel dedykowany do nowoczesnych aranżacji, dla niewielkich audytoriów, gdzie robi najlepsze wrażenie. Polecamy szczególnie jako krzesła składane na prezentacje i eventy marketingowe.

nowoczesne krzesło składane

krzesła składane drewniane

Drewniane krzesła składane

Nasza wypożyczalnia krzeseł oferuje między innymi tradycyjne krzesła składane wykonane z drewna. Są to meble przeznaczone do stosowania zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze. Z doświadczenia powiedzieć możemy, że drewniane krzesła składane wynajmowane są najczęściej na plenerowe uroczystości zaślubin. Nie jest to jednak jedyne ich przeznaczenie.

Krzesła składane drewniane bardzo dobrze prezentują się na tle parkowej lub ogrodowej scenerii i historycznej architektury. Są zatem odpowiednim meblami na wszelkiego rodzaju uroczyste wydarzenia organizowane w takim właśnie otoczeniu. Pośród naszych realizacji znaleźć można co najmniej kilka efektownych aranżacji, w których białe drewniane krzesełka składane odegrały z doskonałym efektem swoją rolę w aranżacji.


Leżaki plażowe i basenowe

Przy okazji konstrukcji drewnianych warto wspomnieć również o innych tradycyjnym i dobrze wszystkim znanych meblach składanych, czyli o leżakach. Wypożyczalnia oferuje wynajem leżaków drewnianych w szerokiej gamie kolorystycznej. Są one najczęściej wynajmowane na eventy plenerowe, w tym eventy o charakterze ekologicznym.

wynajem leżaków plażowych

Dodaj komentarz