Krzesła plastikowe – solidne meble na imprezy plenerowe

Opublikowano: 6 czerwca 2019
Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2019krzesła eventowe

Krzesła plastikowe – trwałe, funkcjonalne, efektowne

Od dłuższego już czasu zaobserwować można wiele interesujących trendów w produkcji krzeseł eventowych wykonanych z tworzywa sztucznego. Nowoczesne meble tego typu nie kojarzą się już z tanią tandetą. Są one coraz bardziej urozmaicone pod względem wzornictwa, często urzekają niecodzienną estetyką, a niekiedy wręcz elegancją. To powoduje, że doskonale nadają się do wykorzystania na przykład podczas imprez plenerowych, gdzie ich atuty okazują się nie do przecenienia.

Krzesła z tworzywa sztucznego mają bardzo wiele do zaoferowania swoim użytkownikom również poza kwestiami czysto estetycznymi. Lista zalet i korzyści, szczególnie jeśli chodzi o wykorzystanie podczas organizacji imprez plenerowych i outdoorowych, przyjęć ogrodowych, oraz innych podobnych eventów, jest bardzo długa. My postaramy się poniżej przytoczyć kilka z nich.


Plastikowe meble na imprezę plenerową nie muszą być pospolite

Plastik ma tą wielką zaletę, że pozwala designerom na bardzo twórcze podejście do projektowania mebli. Tworzywo jakim się w tym przypadku posługują daje się niemal dowolnie kształtować, a do tego praktycznie znikają ograniczenia w doborze kolorów.

Plastikowym meblom nadać można dowolny kształt, fakturę, barwę, a nawet wyprodukować je jako przezroczyste. To daje niezwykle szeroki wachlarz możliwości i twórczą swobodę niemożliwą do uzyskania w chyba żadnym innym przypadku. Tworzywo sztuczne pozwala na dowolne kształtowanie mebla, co z kolei umożliwia produkcję krzeseł i stołów dopasowanych do szczególnych upodobań i potrzeb.

krzesło eventowe

transparentne krzesła eventowe

Solidne i praktyczne jak krzesła eventowe…

Jedną z bardzo korzystnych cech plastikowych mebli eventowych jest ich niewielka waga. Jeżeli krzesła eventowe dają się przy tym sztaplować, to jest to niemal idealne połączenie zarówno dla organizatora eventu, jak i dla wypożyczalni mebli takiej jak nasza. Pozwala to bowiem na łatwy transport oraz w znacznym stopniu eliminuje ewentualne problemy z magazynowaniem. Nie trzeba chyba wspominać o tym, że takie lekkie i dające się sztaplować meble wymagają znacznie mniej pracy i wysiłku także przy przenoszeniu i ustawianiu.

Inną niebagatelną zaletą plastikowych krzeseł eventowych przy zastosowaniu podczas imprez plenerowych, ale nie tylko, jest ich odporność na działanie wilgoci i tak zwanych czynników atmosferycznych. Plamy z kawy, rozlanych soków, jedzenia, nie stanowią większego problemu. Praktycznie nic, co nie powoduje fizycznego uszkodzenia struktury materiału, nie stanowi większego zagrożenia dla mebla wykonanego z tworzyw sztucznego. Przy tego typu krzesłach eventowych praktycznie znika obawa przed przypadkowym zabrudzeniem, które w konsekwencji mogłoby doprowadzić do trwałego pozbawienia krzesła jego walorów estetycznych.


Plastikowe krzesła na imprezy plenerowe – cena czyni cuda

Kolejnym plusem, jeżeli chodzi o plastikowe krzesła jest ich cena. Aspekt cenowy ma niebagatelne znaczenie z wielu względów. Po pierwsze niewygórowana cena tego typu mebli wpływa korzystnie na kształtowanie się ceny wypożyczenia. Z drugiej natomiast strony rozsądna cena wypożyczania powoduje to, że organizator lub gospodarz eventu nie musi się obawiać znaczących kosztów w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia krzeseł.

I w ten sposób odkrywamy jeszcze jeden argument przemawiający za użyciem krzeseł eventowych z tworzywa sztucznego podczas imprez plenerowych i nie tylko.

eleganckie krzesła eventowe

białe krzesła eventowe

Wypożyczalnia eventowa – szeroki wybór mebli na imprezy plenerowe

Nasza wypożyczalnia krzeseł eventowych wychodząc naprzeciw organizatorom imprez i przyjęć plenerowych, przygotowała szeroką ofertę między innymi krzeseł plastikowych, ale także rozmaitego dodatkowego wyposażenia. Z asortymentu krzeseł eventowych z tworzywa sztucznego polecamy zarówno produkty o urozmaiconej kolorystyce, jak i eleganckie krzesła o wzornictwie odwołującym się do najlepszych wzorców historycznych.

Jako reprezentatywne przykłady przytoczyć można serię krzeseł Maya. Krzesła te w asortymencie wypożyczalni mebli eventowych występują w kilku kolorach. Oferujemy między innymi krzesła Maya w kolorze białym, pomarańczowym i niebieskim. Dzięki niepospolitemu wzornictwu i szerokiej gamie kolorów krzesła Maya znajdują bardzo wiele zastosowań, od uroczystych eventów rodzinnych, poprzez imprezy integracyjne, towarzyskie, rozrywkowe, eventy dla dzieci i młodzieży, po spotkania i wydarzenia o charakterze nieco bardziej formalnym.

Innym interesującym przykładem mogą być krzesła transparentne, a w tym krzesła całkowicie przezroczyste lub częściowo transparentne przyciemniane. Tu zarekomendować można Krzesła Vic, krzesła Forest z niecodziennym siedzeniem imitującym plątaninę gałęzi lub stylowe krzesło Ghost Transparent.


Dodaj komentarz